Продукти та рішення

ПРОФБАЛАНС - система бухгалтерського обліку
ПрофБаланс - автоматизована система бухгалтерського обліку

Пропонуємо Вашій увазі для вирішення питань автоматизації обліку Вашого підприємства автоматизовану систему ПРОФБАЛАНС. Система ПРОФБАЛАНС включає типові функції бухгалтерського обліку, обліку фінансів, складського обліку, обліку основних засобів, кадрів, зарплати, реалізації, постачання. Розробляється система з 1995р., і сьогодні продовжує розвиватися. Експлуатується підприємствами в різних галузях господарювання: легка промиловість, сфера обслуговування населення, машинобудування, торгівля гуртова та роздрібна, в профспілковій сфері діяльності.

Компактна та надійна система автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку. В основу системи увійшли найкращі рішення, що пройшли випробування десятиліттями. Висока надійність системи забезпечується можливістю ефективного захисту від несанкціонованого чи випадкового зовнішнього вливу. База даних та програмні модулі доступні тільки адміністратору системи. На клієнтських робочих місцях розміщується тільки два файли: файл-додаток - емулятор терміналу, та файл конфгурації зєднання з сервером. В базову версію системи включені всі необхідні модулі для повної автоматизації процесу ведення бухгалтерського та управлінського обліку. Система ПРОФБАЛАНС працює під керуванням ОС Windows, Linux, FreeBSD та іншими unix-подібними ОС.

детальніше..
ПРОФБАЛАНС - типові рішення

Для швейного підприємства

ПРОФБАЛАНС - рішення для управління швейним підприємством

Комплексне типове рішення для швейного підприємства. В системі реалізовано повний виробничий цикл: від приходу сировини до відвантаження готової продукції замовнику. Повністю відстежується процес виконання замовлення: від карт крою, відпуску крою в швейний цех, здача виробів на склад готової продукції, формування видаткової накладної та формування відправки замовнику.

В системі передбачена можливість роботи з власною та давальницькою сировиною.

Дізнатись більше..

Для хлібзаводу

ПРОФБАЛАНС - автоматизована система обліку для хлібзаводу

Система призначена для комплексної автоматизації діяльності хлібзаводу. В системі врахована специфіка виробництва хлібзаводу, зокрема: специфіка складського обліку, специфіка виробництва та реалізації готової продукції.

Дізнатись більше..

Для торгівлі

Профбаланс - рішення для гуртової та роздрібної тогівлi

В системі реалізовані необхідні сервіси для управління процесом гуртової та роздрібної торгівлі. Управління складами та торговими точками дає змогу налаштувати систему ПРОФБАЛАНС під потреби бізнес процесу на вашому підприємстві. Торгова точка може мати одну або більше касових місць. Кожна торгова точка також може мати один або більше цінників (прайсів). Валюта ціннику може відрізнятись від основної облікової валюти. При здійсненні продажу автоматично відбувається конвертація валют. Відпуск товарів на касі роздрібної торгівлі може відбуватись за штрихкодом, за назвою товару, або за кодом.

Дізнатись більше..

Для ОСББ

Профбаланс - рішення для ОСББ

В системі реалізовані необхідні сервіси для ведення обліку ОСББ. Досконалий функціонал для роботи з виписками банку максимально автоматизує та полегшує процес обробки виписок банку. Наприклад, - функція автоматичного розпізнавання операцій та платника за особовим рахунком та змістом платежу. Автоматизовано нарахування внесків на утримання будинку, формування квитанцій на оплату, нарахування пільг, формування пакету документів для подання у відділ соцзахисту та багато інших важливих моментів, що єкономитимуть час користувача.

Дізнатись більше..

ПП "IнтерФейс" © 2017