Реєстрація

Згода на обробку персональних даних

Фізична особа (далі Реєстрант), як клієнт ПП “Інтерфейс” (далі Реєстратор), дає свою згоду на обробку персональних даних (в тому числі: збір, зберігання, систематизацію, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення блокування). Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання клієнтом послуг, що надаються ПП “Інтерфейс”. ПП “Інтерфейс” зобов'язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності з законодавством України про захист персональних даних. Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснено шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу admin.interface@gmail.com. При цьому клієнт погоджується з тим, що такий відклик може спричинити такі наслідки:

Клієнт даною угодою доручає Реєстратору обробляти свої персональні дані в базах даних Реєстратора. Права клієнта по відношенню до його персональних даних визначені у ст.8 Закону України "Про захист персональних даних".

Конфіденційність використання персональних даних

1. При реєстрації договору на придбання клієнтом програмного забезпечення процедура передбачає надання інформації про потенційного власника прав на користування. При цьому дані, які ідентифікують особу, є відкритими і можуть бути опубліковані в загальнодоступних каталогах (наприклад, базах даних). Відомості, які стосуються комерційної таємниці, логіни, паролі і т.д. - є конфіденційними. Така інформація не публікується і може бути надана третім особам тільки за рішенням суду згідно законодавства України. Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання Реєстрантом послуг, що надаються Реєстратором. Реєстратор зобов'язується обробляти персональні дані Реєстранта згідно законодавства України про захист персональних даних. Права Реєстранта по відношенню до його персональних даних визначені в ст.8 Закону України "Про захист персональних даних".
2. Службова інформація
Реєстратор може розповсюджувати серед своїх клієнтів службову інформація про нові та існуючі послуги, технічні заходи тощо. Реєстратор не розсилає рекламу сторонніх ресурсів своїм клієнтам.
3. Зміни та доповнення
Дана політика конфіденційності не є остаточною, вона може змінюватися і доповнюватися. Про всі зміни повідомляється на web-сайті Реєстратора, а також листом електронною поштою, за 30 днів до запланованого моменту набуття чинності таких змін.

ФОП Рябовiл Р.В. © 2017